8 Mayıs 2016 Pazar

Annenizin saçları Zeytinin gücünü ile gençleşsin

Klorane Zeytin Ekstreli Anti Aging Durulanmayan Saç Bakım Spreyi

 

 

Klorane Zeytin Özlü Yaşlanma Karşıtı Durulanmayan Bakım Spreyi ile annenizin saçlarına Koroneiki Zeytininin mucizevi suyundan elde edilen anti-aging gücü, dolgunluğu ve canlılığı hediye edin.

Annenizin metabolizmasında görülen genel yavaşlamayla birlikte saçının beslenmesinde bozulmalar başlayabilir. Olgunlaşan saçlar için, tıpkı cildimiz gibi “anti aging bakımı” yapan ürünlerle bu süreci yavaşlatmak, bakıma almak mümkün.


Gün içinde koşturmaktan bakıma az zamanı olan anneler için, durulanma gerektirmeyen, saça canlılık ve kalınlık kazandıran Klorane Zeytin Ekstreli Anti Aging Bakım Spreyi verebileceğiniz en güzel hediye olur.

Klorane Laboratuarları ve fizyoterapistleri tarafından geliştirilen masaj tekniğiyle uygulandığında saç derisinin uyarılmasına ve saçın gençleşmesine yardımcı olan Klorane Zeytin Ekstreli Spreyi annenizin saçına kökten uca canlılık ve dolgunluk katmaya yardımcı olur. 


klorane

Kullanım Şekli:
Klorane Zeytin Ekstreli Bakım Spreyini saçını yıkadıktan ve havluyla kuruladıktan sonra, nemli saça, saç dibinden saç uzunluğu boyunca püskürtme yöntemiyle uygulayabilir. Durulama gerektirmez ve saça istenilen şekli verir.

Klorane Zeytin Ekstreli Bakım Spreyi Eczane Satış Fiyatı: 125 ml 44 TL

*BasınBülteni

2 yorum:

  1. Güzel bir ürüne benziyor, Öneri için teşekkürler <3 <3

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bende merak ettim bu ürünü, rica ederim :)

      Sil