13 Mayıs 2020 Çarşamba

I BLOCK MAVİ IŞIK KORUMALI GÖZLÜKLER HAKKINDA NE BİLİYORUZ?

Selamlar herkese :)) Bugün sizlere dijital çağın gerekliliği olan bir konudan bahsetmek istiyorum, I Block Mavi ışık korumalı gözlükler. Bilgisayarlar, tablet ve cep telefonları gibi cihazlar hayatımıza girdiğinden beri bir çok insanın göz ve görme alanında rahatsızlıklar oluştu. Tabi bu rahatsızlıklar öyle bir anda ortaya çıkmıyor, zamanla olumsuz etkilerini hissediyoruz..Bilindiği üzere, cep telefonları ve bilgisayar ekranları günün en parlak saatinde bile ekrandakileri net görmemiz için bir mavi ışık yayıyor, bu ışık ne yazık ki göz ve görme alanımızı olumsuz etkiliyor.Özellikle gece bilgisayar yada cep telefonu kullanmak mavi ışığın zararlarını daha çok hissetmemize sebep oluyor.  Çağın gerekliliği olan bu cihazları kullanımdan vazgeçemeyeceğimize göre bizde gözlerimi mavi ışık korumalı gözlüklerle koruma altına almalıyız.

Günlük hayatta ve iş hayatında bende sürekli bilgisayar kullandığım için zaman zaman gözlerimde batma ve kuruluk hissi yaşıyorum, göz doktoruna muayene olmam sonucunda bana mavi ışık korumalı gözlük önerdi. Araştırmalarım sonucunda Atasun Optik de aradığım tarzda I Block mavi ışık korumalı gözlüklere ulaştım.
atasun optik

I Block Mavi ışık koruyucu gözlükler, numarasız olup, herkesin kullanımı için uygundur. Bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi cihazların yaydığı göze zarar veren mavi ışığı filtreleme yöntemiyle yok ederek mavi ışığın zararlarından korunmanıza yardımcı oluyor.

Sizlerde gün içerisinde yoğun olarak bilgisayar kullanıyorsanız yada, cep telefonunuzla çok fazla haşır neşir oluyorsanız Atasun Optik online sitesi yada mağazalarından uygun fiyata I Block mavi ışık korumalı gözlüklerden alabilirsiniz. 

7 yorum:

 1. great post!thank you for your share!
  toupee shop

  YanıtlayınSil
 2. Sponsorluk seviyesine yükselmek için altınızda ürün satan bir danışmana ihtiyacınız var demektir. Farmasi resmi sitesinden Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra panel de bulunan danışman ekle butonundan altınızda çalışacak üyeler oluşturabilirsiniz.
  Farmasi ücretsiz üyelik aşamasına gelmiş herkes tarafından merak edilen bir şey de Farmasi danışmanıdır. Farmasi danışmanı, üyeliğini tamamlamış ürün satmaya hazır olan kişilere verilen bir unvandır diyebiliriz. Farmasi üyelik sisteminde kayıt olan herkese bu unvan verilmektedir. Ayrıca sipariş limitlerine göre de unvanlar verilmektedir. Bu unvanlar danışmanlık seviyenizi belirlemektedir. Aylık olarak hesaplanan alt üyelerin ve kendinize ait siparişler bu unvanların belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

  http://www.farmasigirisi.net / http://www.farmasibasvur.net

  YanıtlayınSil
 3. Cilt ile ilgili tüm sorunlarınızı farmasi ürünlerini kullanarak çözebilirsiniz.
  Farmasi Ücretsiz Üyelik Ol http://www.farmasigirisi.net %75 varan indirimlerden hemen yararlan.Üstelik bir çok hediyeler seni bekliyor.270 tl değerindeki ürünler sana 69tl geliyor bu fırsatı kaçırma.Her Yaptığınız Alışverişte süpriz hediyelerin yanı sıra teşfik hediyelerinizde extra geliyor.

  http://www.farmasigirisi.net < ÜCRETSİZ üYE Olun..

  YanıtlayınSil