23 Haziran 2018 Cumartesi

ORİFLAME ORİ GÜZELLİK HAKKINDA NELER BİLİYORUZ?

Selamlar :)) Biz kadınların alışveriş tutkusuna güzellik tutkusu da eklenince cilt bakımı ve kozmetik ürünlerine aşırı derecede para harcayabiliyoruz. Her zaman daha genç ve dinamik görünen bir cilt hepimizin isteği ve bu uğurda kullandığımız ürünlere dikkat etmemiz gerekiyor. İsveç kalitesiyle birleşen Oriflame markasını ise tanımayan bilmeyen yoktur. Bu yazıda sizlere oriflame ürünlerinin kalitesini anlatırken, nasıl üye olabileceğinizi ve ürünleri %30 indirimle nasıl alacağınızı anlatacağım. 
ori güzellik
ori güzellik logoKendinize ürünler almak için yada gelir elde etmek için Oriflame üye ol üzerinden ücretsiz üye olabilirsiniz. 

OriGüzellik sitesi üzerinden sisteme üye olmak ve alışveriş yapmak çok kolay, sitede ay ay Oriflame kataloğu mevcut.

oriflame katalog
oriflame katalog

OriGüzellik sitesinin yalın hali ve Oriflame hakkındaki güncel bilgileri içerisinde barındırması beni siteye çeken nokta oldu. Avrupa sağlık standartlarında İsveç kalitesinde olan Oriflame ürünleri  hayvanlar üzerinde test edilmiyor, üretimininde kullanılan madde ve ürünler doğaya zarar vermeyen ve GDO içermeyen madde ve ürünlerden oluşuyor. Müşteri memnuniyetine önem vermesi ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermesi Oriflame ürünlerini kullanmak için yeterli bir sebep bence. Sizler de Oriflame ürünlerini indirimli almak ve kazanç elde etmek için OriGüzellik sitesine bakabilirsiniz ve OriGüzellik sitesinin Oriflame ekibine katılıp üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder