24 Mart 2014 Pazartesi

MİMLENDİM (BAYAN VERTİGO VE KENDİNİN RUH DOKTORU)

                                                                           Selamlar :))

Hafta sonu iki arkadaşım beni mimlemiş bende fazla vakit kaybetmeden hemen mimi cevaplamaya geçiyorum. Bayan Vertigo nun mimi burada, diğer mimleyen arkadaşım ise Kendinin Ruh Doktoru yazısı burada.

3 Soru

1. Neden blogunun adı Little Butterfly?

Nedeni yok diyebilirim sadece kelebekleri çok seviyorum, çok narin ve nazik yaratıldıklarını düşünüyorum. Blog açmaya karar verdiğim zaman ise bu isimi aldım ama nedeni nedir bilemiyorum :/

2.En vazgeçemediğim kitabım

Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi bana ailem dışından birisinden hediye edilen ilk kitaptı ve şimdi satılan kopyaları gibi ince değildi. Galiba 400 sayfa kalın bir kitaptı ve ilk okul 3. sınıf bitince okumaya başlamıştım. Kitabın yeri bende ayrı halen saklarım.

3. Kendimle ilgili 3 doğru 1 yalan ( yalan olanı tahmin edin)

*Düzenliyim
*Hiç yemek ayırmam
*Bisiklet sürmeyi severim
*Ankara'ya aşığım

Çalıkuşu

Hayatta ilk hatıralarınızı yazmaya çalışın bakalım neler bulacaksınız?
Yine aynı soruya cevap veriyormuş gibi olacak ama küçüklüğümde babamın aldığı hikaye kitaplarını severdim akşam babam eve gelsin diye beklerdim. Annemin aldığı oyuncaklar, babamın aldığı kırtasiye ürünleri favorimdi. Ailem bana çok düşkün sanmayın, bir gün kreş kapandı ve beni kimse almaya gelmedi. Nizamiye bölümüne bıraktı öğretmenim. Sene 1991 cep telefonu yok aileme ulaşamadılar. Akşam hava karardıktan sonra anne ve babamı görünce sevindim. Meğersem babam anneme 'çocuğu ben alırım sen eve git' demiş sonra babamda beni unutmuş, akşam eve gidince annen sormuş; 'Sena Nerede?' :)) Halen anneme derim ki beni istemiyorsunuzzzz :)


Mimlendiniz :))


8 yorum:

 1. Kıyamaaaaam oyh:-**** Çocuk kalbi ni bende çooooooooook severdim. Düzenli değilsin??

  YanıtlaSil
 2. sena ankarayı mı sevmiyorsun sen yoksa :( hem de ben ankaradaykennnn :D

  YanıtlaSil
 3. Oyy canım yaaa seni nasıl unuturlar :D Yalnız okurken aklıma geldi bir kere de bizimkiler bir akraba ziyaretinde uyuyakalınca beni unutuyorlarmış :))))))) Ankara'ya aşık değilsin tabi ki :Pp

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ankaraya aşığım :)
   Ya bizi kimse sevmiyor anne baba evladını unutur mu :)

   Sil
 4. kuzum ya, sen de mi sevmiyorsun burayı, yalan olan hangisi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ankarayı seviyorum :))
   Yalan olan BİSİKLETE BİNEMİYORUM

   Sil