3 Temmuz 2018 Salı

Zaful Yaz Alışverişi

Selamlar :)) Yaz tatili için Zaful 'dan bir kaç parça bir şey aldığımı bu yazıda sizinle paylaşmıştım ve sepetime neler eklemişim sizlere göstermek istiyorum :)) aslında burada sadece iki parça ürün göstereceğim, sipariş ettiğim bikini ve elbiseyi tatilde fotoğraflayıp yazmak istiyorum.  


zaful katmanlı kolye
zaful katmanlı kolye

Gold detaylı 3 zincirden oluşan bu kolyeye sitede görünce vuruldum, daha öncede Zaful sitesinden takı alışverişi yapmıştım ve ürünlerin renginin solmaması ve kararma yapmaması tercih sebeplerim arasında. Bu senenin trendlerinden olan katmanlı kolye benim favorim oldu. 

LERZANKARADANLI 23 NİSAN 4 YAŞINDA ETKİNLİK SPONSORLARI

Selamlar :)) 23 Nisan tarihinde Lerzan'ın Niğde' de düzenlediği etkinliğe katılmıştım ve ilk yazı burada Şimdi o gün bizlere hediyeler gönderen firmaların ürünlerini göstereceğim. İlk olarak Ankara firması olan QuilingSatıs hesabından bahsetmek istiyorum. Kağıt tekniği olan quilngi bzilerle buluşturan firma instagram üzerinden satış yapıyor. 23 Nisan etkinliğinde bizlere kolye hediye ettiler.

23 Haziran 2018 Cumartesi

ORİFLAME ORİ GÜZELLİK HAKKINDA NELER BİLİYORUZ?

Selamlar :)) Biz kadınların alışveriş tutkusuna güzellik tutkusu da eklenince cilt bakımı ve kozmetik ürünlerine aşırı derecede para harcayabiliyoruz. Her zaman daha genç ve dinamik görünen bir cilt hepimizin isteği ve bu uğurda kullandığımız ürünlere dikkat etmemiz gerekiyor. İsveç kalitesiyle birleşen Oriflame markasını ise tanımayan bilmeyen yoktur. Bu yazıda sizlere oriflame ürünlerinin kalitesini anlatırken, nasıl üye olabileceğinizi ve ürünleri %30 indirimle nasıl alacağınızı anlatacağım. 
ori güzellik
ori güzellik logo

13 Haziran 2018 Çarşamba

Zaful Yaz Alışveriş Listesi

Selamlar :)) Tatile gitmeme sayılı günler kala çılgınlar gibi alışveriş yapmak istiyorum ve doların hızlı yükselişini gözardı ederek seçimlerimi Zaful sitesinden yana kullanıyorum.

Zaful 4.Yıldönümü sebebiyle bir çok üründe aşırı bir indirim yapmış. Daha önceki alışveriş deneyimlerime güvenerek bir kaç parça ürün sipariş ettim. Hadi listeye bakalım beğenecek misiniz?


Sarı rengi bu sene aşırı favori ve bende sarının cazibesine kapıldım gidiyorum. Ananas deseni her yerde karşımıza çıkarken çantada da görünce hemen ekledim sepete

                                                     Ananas çanta için buraya tıklayıp inceleyebilirsiniz.


12 Haziran 2018 Salı

Yaz Mevsimi için Shein den Seçtiklerim

Selamlar :)) Havalar artık iyice ısındı, mayıs ayının yağmurlu kasvetli günleri Ankara için yerini güneşe, bol sıcağa bıraktı. Tatilde ve şehir hayatında giyebileceğimiz bir kaç parça seçtim Shein sayfasından ve hoşuma giden ürünleri sizlerle paylaşmak istedim.