14 Eylül 2017 Perşembe

KARAKTER DÜKKANI HARİKA KANATLAR MASA SETİ

Selamlar :)) Karakter Dükkanı sitesini halen tanımayan varsa çok şey kaçırmış durumda.  Daha öncede alışveriş yaptığımız ve ürünlerini severek kullandığımız Karakter Dükkanı yazılarıma Buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.  
Bu yazıda sizlere Karakter Dükkanı Harika Kanatlar Masa Setinden bahsedeceğim. Bu masa bizlere Canan ile Summer Party etkinliğinde hediye edildi. 

KARAKTER DÜKKANI HARİKA KANATLAR MASA SETİ
KARAKTER DÜKKANI HARİKA KANATLAR MASA SETİBeni yakından takip edenler Bulut Bey'i de tanıyordur artık. Bulut için hediye seçerken ne seçsem diye çok düşündüm, çünkü Karakter Dükkanı sitesinde o kadar fazla ürün var ki karar vermek zorlaşıyor. Güzel, kaliteli ve lisanslı ürünler arasında kayboluyor insan.

KARAKTER DÜKKANI HARİKA KANATLAR MASA SETİ
KARAKTER DÜKKANI HARİKA KANATLAR MASA SETİ

Bulut Bey masasını çok sevdi, genelde masasında oynuyor bu son zamanlarda :)) çok da keyif alıyor. Daha önce aldığımız Harika Kanatlar oyuncaklarıyla masa üzerindeki desenler aynı olunca heyecan yaptı ve bize gösteriyor :)) Oyuncak ve masayla zeka gelişimine destek olduk desem yalan olmaz, hemen eşleştirme yaptı.

Masa ve sandalyeden oluşan HarikaKanatlar Çalışma Masasını incelemek için internet sitesine bakabilirsiniz.  Şuan sitede indirimli olarak satışta ve kargo ücreti firma tarafından karşılanıyor. Tamda okullar açılacakken sizde evdeki minikler için bu tarz bir masa sandalye seti hediye edebilirsiniz.

Bulut için Maşallah demeden geçmeyelim lütfen :))

SEVGİLER

5 yorum: