23 Eylül 2014 Salı

EN ÇOK KULLANDIĞIM ÜÇ MAKYAJ ÜRÜNÜ

                                                                    Selamlar :))

Konuk olmayı çok sevdim galiba, şimdide dünya tatlısı Buse'nin blogunda üç favori makyaj ürünümle misafirim. Tak Takıştır Giy Yakıştır bloguna gitmek için ve Buse'nin benim için söylediklerini okumak için buraya tık tık . Güzel düdşüncelerin için çok teşekkürler Buse'ciğim ;)

Little Butterfly blogunun sahibi Sena ben, Buse konuk yazarım olur musun dediğinde hemen kabul ettim. Sıkıntı çekmeyelim diye konu da belli en sık kullandığımız üç makyaj malzemesi.


 

Makyaj yapmayı çok sevsem de baĞzı günler hiç yapasım gelmez, bazende sadece bir-iki ürünle yetinirim. Genelde her makyajımda kullandığım yada tek kullandığım üç favori ürünüm,

 • The Balm Schwing eye liner
 • The Blam Hot Mama allık
 • Clinique 4'lü far paletiHer tene yakışan bir allık olduğunu düşündüğüm hot mamayı, hemen hemen her makyajımda kullanırım. İndirim dönemi tadından yenmeyen güzel bir allık. Gratis bizi iyi ki bu tatlı ürünle tanıştırmış :) Çok bereketli bir ürün,tozutma sorunu da çok yok. Allıklarım içinde en sevdiğim hot mama.


Yine bereketli bir ürün olan schwing eye liner en sevdiğim ürünlerin başında. Tek başına en sık kullandığım makyaj malzemesidir kendisi. İnce keçe ucu sayesinde ister ince ister kalın çizgi çekmenize olanak sağlıyor. Detaylı olarak burada yazmıştım okumadıysanız bir bakın :)

Clinique den set olarak aldığım makyaj çantasının içerisinden çıkan paletin renklerini çok seviyorum. Makyaj yaptığımda dört rengi birden kullanmasam da tekini mutlaka sürerim. Kalıcılık konusunda da benden tam not alan farlar benim favorilerim arasında.

Benim en sık kullandığım üç ürün bu şekilde, sizinle ortak sevdiğimiz var mı merak ettim?

10 yorum:

 1. ben bu eyeliner'ı atlamışım..derhal yakın takibe alıyorum :)

  YanıtlaSil
 2. var , hot mama aldığımdan beri vaz geçilmezim :)

  YanıtlaSil
 3. far ın aynısı yok ben de ama renklerin benzerlerini ben de çok kuyllanıyorum

  YanıtlaSil
 4. güzel sözlerin için çok teşekkürler çok memnun oldum seni davet ettiğime :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim canım. İyi ki tanıştık..

   Sil
 5. Hot mama'yı bir türlü alamadım hep elim gidiyor ama nedense geri bırakıyorum :)
  Farların rengi çok güzelmiş. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Farlar bence de çok tatlı, hot mamayıda kullanınca seveceksin eminim

   Sil