9 Mart 2016 Çarşamba

GLISS VE TİKAD İŞ BİRLİĞİ KADINLARIMIZI MESLEK SAHİBİ YAPIYOR, HAYATA DEĞER KATIYOR.

Sektöründe lider üç kuruluş ve kendi alanlarında önde gelen 10 başarılı kadın, kadınlara daha iyi bir yaşam fırsatı sunmak için, "Hayata 10 Kat Değer Kat" projesiyle bir araya geldi. Saç bakımı alanında lider markalardan GLISS, Türkiye'de çok geniş bir satış ağına sahip bakım ürünleri mağazalar zinciri WATSONS ve ülkemizin en tanınmış iş kadınlarını çatısı altında toplayan etkin Sivil Toplum Kuruluşu TİKAD; kadınlarımızın meslek kazanarak, iş sahibi olmaları için güçlerini birleştirdi. Ülkemizin 10 başarılı iş kadını da hayata değer katmak için onlara destek verdi.

10 başarılı kadından 10 çarpıcı tasarım…Hayata 10 Kat Değer Kat” projesi, 3 Mart 2016 Perşembe günü İstanbul St. Regis Hotel’de gerçekleşen basın daveti ile duyuruldu. Projeye Aslı Şen, Demet Sabancı Çetindoğan, Didem Çapa, Feryal Gülman, Prof. Dr. Neşe Kavak, Nilüfer Bulut, Saba Tümer, Sema Güral Sürmeli, Şükran Güzeliş ve Tülin Şahin'den oluşan 10 başarılı kadın 10 farklı çanta deseni tasarlayarak destek verdi. Bu 10 tanınmış kadının tasarımları, başarılı modacı Evrim Timur tarafından yorumlandı. Çok sayıda ünlü ismin katılımıyla yapılan "Hayata 10 Kat Değer Kat" projesinin lansmanında, her desenin kendi sahibinin anlatımıyla sergilendiği ve bu özel tasarım çantaların yer aldığı stantlar da misafirlerden büyük ilgi gördü.
Proje kapsamında; Henkel Grubuna ait Schwarzkopf'un ünlü saç bakım markası GLISS ürünlerinin içinde bulunduğu özel tasarım çantalar, sadece WATSONS mağazalarında satışa sunulacak ve elde edilen gelir TİKAD'ın açacağı "Kadınlara Meslek Edindirme Kursu"na aktarılacak. Kadınlar, eğitim programlarını tamamlamalarının ardından WATSONS mağazalarında çalışma fırsatı için değerlendirilecek. 


3 yorum: