30 Ağustos 2015 Pazar

ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

                                                                   Selamlar :))

Sizlerde benim gibi klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve tatlı bir hediye arayışındaysınız sizleri tatlımo'nun tatlı ve o kadarda renkli dünyasına alayım.

Kişiye özel hediyeler artık günümüzde vazgeçilmez bir hal aldı, durum böyle olunca bende özel günlerde klasik hediyeler yerine tatlı ve çiçeği bir arada barındıran tatlımo aranjmanlarına göz diktim. Nefis kekleri ve taze meyveleriyle ağzımızı tatlandıran ürünleri bir arada sunan ve bunları çikolatayla kaplayan,çiçek ve kalplerle süsleyen tatlımo ailesinin görsellerine birlikte bakalım.ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

Sevgiliyle bu güzellikleri yemek için illa 14 şubat olması lazım değil. Birlikte geçirilen her an özeldir mantığında olduğum için aşkıma bu güzellikleri sunmak benim için büyük bir zevk. Laf aramızda bu kekleri ben yaptım diyorum asla sipariş olduğunu söylemiyorum. Kekler o kadar taze ki, sevgilim farkına bile varmıyor durumun :))
Sizlerde,sizin için özel olan günlerde bu şekilde kek ve çikolatalarla sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.


ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

Herkesin bildiği bir gerçek var,artık hastane odalarına canlı çiçek alınmıyor. Hasta ziyaretlerinde yada yeni doğan tebriklerinde tercihiniz tatlımo olmalı. Tatlımo kek ve meyveleri yemek hastaya moral olur ayrıca gelen diğer ziyaretçilere ikram olması açısından güzel bir alternatif.
Yeni doğan tebriği için hastaneye tatlımo götürdüğünüzde lohusa annelerin keyfini yerine getirmesi açısından da hoş geldin bebek temalı aranjmanlar tercihleriniz arasında yerini alabilir.


ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

Benim en sevdiğim diğer grupsa yıl dönümü grupları. Çikolatalı meyve toplarıyla doğum günü kutlamak, evlilik yıl dönümü kutlamak bence çok hoş. Klasikleşen pastaları kesmek yerine daha güzel görselle bu nefisleri mideye indirmek daha eğlenceli olacaktır.

Tatlımo mevsim meyvelerini taze olarak bizlerle buluşturan bir firma. Şimdi göreceğiniz görseller #4mevsimkadini etkinliğinde objektiflerimize yansıyan görseller.
ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

Tatlımo Genel Müdürü Mahmut ATAR ve ben :)

ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

Ne kadar lezzetli olduğunu söylememe gerek var mı?


 Taze meyve ve kekleri çikolatayla buluşturan ve özel anlarımızda yanımızda olan tatlımo ailesiyle tanışmadıysanız acele edin.

ARTIK EN TATLI HEDİYE O : TATLIMO

Misafirliğe giderken zevkinize göre,bu şekilde şık bir paket yaptırabilirsiniz :)) Ev sahibini çok mutlu edeceğinden eminim.

 Tatlımo ailesini daha yakından tanımak için;

Gücünü ve deneyimini hediyelik lezzet sektörün uzman markası Fruitflowers ve tatlı atıştırmalık Sweetberry’nin bir araya gelmesinden alan Tatlımo, 400’e yakın ürün çeşidi ve 13 şubesiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefliyor.
Başta Meyve Sepeti olmak üzere Karışık Lezzet Sepeti, Çikolatalı Meyve Sepeti, Kek Sepeti, Kurabiye Sepeti, Truffle Sepeti ve Lezzetli Kutular kategorilerindeki ürünler hem tazelikleri hem de lezzetleriyle damaklarda güzel tatlar bırakıyor.
Her Özel Güne Özel Hediye
www.tatlimo.com web adresinden ve Türkiye genelindeki 13 şube üzerinden sipariş alan Tatlımo alanında uzman ustalar ve dağıtım personeliyle özel günlerinde tüketicilerin yanlarında olmak istiyor. Şubelerin bulunduğu illerde aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo imkanı sunan Tatlımo’nun en büyük isteği; tüm lezzet meraklılarının gözünde “En Tatlı Hediye” haline gelebilmek.
Doğum Günü Hediyeleri
Tatlımo, www.tatlimo.com’da görüntülenebilen onlarca değişik renk ve çeşitteki doğum günü aranjmanı meyve, kek, kurabiye ve trufflelar ile doğum günü kutlamaları için çok sayıda seçenek sunuyor. Doğum gününü klasik kutlamalardan farklılaştırmak isteyenlerin ilk tercihi olan kategoride ayrıca tüm Türkiye’ye kargolanabilen özel Lezzetli Kutular da bulunmakta.
Kurumsal Hediyeler
Şirket içi etkinlik, personel özel gün kutlamaları, özel tasarımlı kutulardan oluşan şirket tanıtımları gibi tüm kurumsal hediye ihtiyacı da Tatlımo tarafından karşılanabiliyor. İhtiyaç doğrultusunda belirtilen sayıda üretilen kurumsal ürünler tazeliklerini kaybetmeden şirketlere teslim ediliyor.

5 yorum: