31 Aralık 2014 Çarşamba

SEDA VE SENA İLE KIŞA MERHABA ETKİNLİK SPONSORLARI BÖLÜM 4 SPONSORLAR

Selamlar :))Bugün sizlere etkinlik sponsorlarımızın bir kısmından bahsedeceğim =)


Gelelim sponsorlara ;
Gratis 2015 yılında da kendimize güzel bakalım diye bizlere bu güzel seti göndermiş :) 
Eeose,çok sevdiğim Sericin Bio 3 Aşamalı setten  göndererek etkinliğimize destek oldu =) Böylelikle yedeklenmiş oldu yaşasınn =)
www.sacbakim.com HC Hair Care de bizlere  her birimiz için kendi istediğimiz ürünleri  yollayarak destek oldu.Benim tercihim HC Complex Saç Serumu =)

Teşekkürler HC Hair Care..Rituel De Beauty bizlere burun bandı ve özel günler için ısıtıcı bant göndererek destek oldu =)Blogger dostu Kliksa kupa ve defter ile etkinliğimize destek oldu. Ayrıca çekilişle arkadaşlarımıza twister verdik =)

Teşekkürler Kliksa..

Fulser firması bize ısıtıcı masaj jeli göndermiş =) Çok işimize yarayacak spor sonrası favorim oldu.
Gün içerisinde vücudumuzun belli bölgelerinde stres, uzun süreli ayakta kalma, uzun süreli aynı pozisyonda bekleme, hareketsizlik, bilgisayar başında uzun saatler boyunca vakit geçirme, yanlış pozisyonda uyuma gibi sebeplerden kaynaklı kasılmalar ve sertleşmelerle karşılaşırız. Bu tip kasılmalar özellikle bel, boyun, sırt ve omuz gibi bölgelerde gözlemlenir. Bu bölgelerdeki kasların gevşetilerek rahatlatılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Krauterhof Isıtıcı Masaj Jeli bu tip durumlarda Isıtıcı özelliği ile kasların rahatlatılmasına ve gevşetilmesine yardımcı olur. Kırmızı asma yaprağı, at kestanesi, rezene, civan perçemi, kedi otu, oğul otu, ökse otu alman papatyası ve camphor Içerir. İyi bir sonuç alınması için gerekli bölgelere masaj yapılarak uygulanması önerilir.

Krauterhof Isıtıcı Masaj Jelini Eczanelerde ve Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.Sponsorlarımız bu kadar değil tabiki =)
Yukarıda gördüğünüz ürünlerin yazısı elbette blogda olacak detaylarıyla..


Sponsorların devamı bir sonraki yazıda =)
 İnstagramda daha çok fotoğraf için #sedavesenailekışamerhaba tagine uğrayabilir, görselleri görebilirsiniz..
Sonraki postta görüşmek üzere..
Sevgiler..
Seda
xoxoHiç yorum yok:

Yorum Gönder