3 Temmuz 2018 Salı

LERZANKARADANLI 23 NİSAN 4 YAŞINDA ETKİNLİK SPONSORLARI

Selamlar :)) 23 Nisan tarihinde Lerzan'ın Niğde' de düzenlediği etkinliğe katılmıştım ve ilk yazı burada Şimdi o gün bizlere hediyeler gönderen firmaların ürünlerini göstereceğim. İlk olarak Ankara firması olan QuilingSatıs hesabından bahsetmek istiyorum. Kağıt tekniği olan quilngi bzilerle buluşturan firma instagram üzerinden satış yapıyor. 23 Nisan etkinliğinde bizlere kolye hediye ettiler.Model kadın kooparatifi bizlere sağlıklı bitki çayları göndermişti, çok severim hemen tüketmeye başladım bile.
Etkinlik 23 Nisan Çocuk bayramına denk gelince Lets oyun hamurları bizlere koca bir set gönderdi ve tüm çocuklar bayıldı bu hediyeye :))


Etkinlikte Otacı hepimize bitki özlü şampuan yollamıştı ve Buble Mask çeşitleri de bizimleydi. Bu maskeleri çok sevdiler ama bende hassasiyet yarattığı için kullanamıyorum.


Bioblas ve Megallux de şampuan yollayan firmalar arasındaydı, İdil Öztürk Başara Selina'nın Maceraları kitaplarını bizlere hediye etti.


Her evin vazgeçilmez ürünleri arasında olan Sır Deterjan bizimleydi, beyaz sabun kokulu yüzey temizleyicisini çok beğenerek kullanıyorum.Propa temizlik grubu ürünlerini çok sevdim diyemem kokusu bana biraz ağır geldi.Lilafix saç bakım serumu, daha öncede kullanmıştım ancak benim gibi hacimsiz yalı saç telleriniz varsa dikkatli kullanmanız gereken bir ürün çünkü saçı ağırlaştırıyor. 


Tresan sevdiğim bir marka, sarımsak özlü şampuan çeşidiyle bizimle oldu.


Diana Monrea Makeup ürünleri ve Çikolata Hatırası bizlere tatlı mı tatlı şeker mi şeker makyaj malzemeleri ve çikolata göndermişti, Niğde il sınırlarını terketmeden çikolatı attım mideye.


Kunter Kurt Kişisel gelişim kitabıyla bizimleydi ve kitap ayraçlarımız Göksel Hediyelikten ismimize özeldi.


Bebak yaz serisi ürünlerle etkinliğe destek olmuştu, tatile az zaman kala bu ürünleri kullanmak için heyecanlanıyorum. 


Bioderma maskeler yollamıştı bize, markayı seviyorum ve bu ürünü kullanmamıştım denemek için güzel bir fırsat oldu. 


Yine Propa ailesinden şampuan ve vanilya kokusu :) 


İlk kez deneyimlediğim Markazen firmasına ait göz kremleri, köpük yapıda kremleri deneyip detaylı yazacağım.


Termalife peloid maskesiDoğal ambar bitki özlü duş jelleri yollamıştı.


Severek kullandığım markalardan biri olan Revox renk koruyucu şampuanıyla bizimleydi.


Yeni nesil temizlik sloganıyla piyasaya çıkan Macromax mandallarıyla küçük bey oynadı ilk olarak :)Medikoz firması iki aşamalı kağıt maske gönderdi, beyazlatıcı ve rahatlatıcı etkili maskeyi çok sevdim ben. 

2 yorum: